אודות אקססיבלי

אקססיבלי טכנולוגיות הוקמה בשנת 2016 מתוך אמונה כי האינטרנט הוא מקום שוויוני שלכלל הציבור מגיע גישה אליו. נגישות מלאה של אתרי אינטרטנט היא צורך אמיתי של הציבור ומאפשרת גם לאנשים בעלי מוגבלויות להנות כמו כולם מגישה חופשית למשאבי הידע הטמונים ברשת האינטרנט. אקססיבלי מתחזקת ומנהלת את אחד מתוספי הנגישות המובילים בישראל Real Accessibility שמותקן בלמעלה מ 1000 אתרי וורדפרס בארץ ובעולם וכן מאפשרת קבלת שירותי נגישות מלאים בהתאם לתקן ישראלי 5568. אקססיבלי מציעה פתרונות נגישות בתמחור נוח המתאים לכל בעל אתר.


צוות אקססיבלי

צוות אקססיבלי מורכב מבעלי מקצוע המנוסים בתחום הטכנולוגי והמשפטי כאחד. כחלק מעבודתנו ראינו כי יוצאים לשוק פתרונות נגישות חלקיים שאינם נותנים מענה אמיתי ומלא לציבור בעלי המוגבלויות. ראינו לעצמנו משימה לאפשר פתרונות נגישות אמיתיים ברמת הקוד. דן וינוקורוב, מומחה בפיתוח פתרונות הנגשה ובעליה של חברה לתכנון, עיצוב ובניית אתרים ויניר הראל, עורך דין המתמחה בהנגשה ובמיזמים דיגיטליים, חברו יחד כדי להקים את אקססיבלי שמספקת שירותי הנגשת אתרים איכותיים עם פתרונות יעילים ותמחור נוח שמתאים לכל בעל אתר. אקססיבלי כוללת צוות של מהנדסי תוכנה ומפתחים מיומנים אשר מסוגלים לבצע עבודות הנגשה מורכבות ובהיקפים גדולים.


אקססיבלי מובילה את שוק הנגישות עם פתרונות מקצועיים ברמת הקוד

כעסק עם חזון חברתי שמנו לעצמנו מטרה להוביל בתחומנו ולהוביל את תחום הנגישות בישראל. אנו משתדלים תמיד להעמיק את הידע שלנו בתחום הנגישות ולשפר את הכלים איתם אנו עובדים, תוסף הנגישות שלנו כיום הוא המתקדם ביותר בשוק ומספק את הפיתרון המקיף ביותר כתוסף וכשירות משלים, לצורך יצירת נגישות תקנית, אנו מציעים פתרונות נגישות מלאים ברמת הקוד.


הצטרפו להצלחה של אקססיבלי


קבלו בדיקת נגישות ללא עלות לאתרכם


אקססיבלי מציעה שירות ללא מתחרים וזמני ביצוע מהירים


© כל הזכויות שמורות

היתרונות בעבודה איתנו

 • נגישות אמיתית ברמת הקוד

  אנו מציעים נגישות מלאה שמבוצעת ברמת הקוד של האתר. שימו לב שלא כל מנגיש מבצע הנגשה אמיתית ומלאה ברמת הקוד. בדקו היטב איזה שירותי נגישות אתם מקבלים.

 • מקצוענים בהנגשה – נגישות באחריות מלאה

  את קיצורי הדרך השארנו למתחרים, אצלנו מבצעים נגישות אמיתית ברמת הקוד. בגלל זה אנו מסוגלים לקחת אחריות על העבודה שבוצעה ולדעת שעשינו את המיטב עבור לקוחותינו.

 • היזהרו מהנגשה חלקית

  שימו לב שמוצעים בשוק תוספי נגישות לאתרים אך התוספים אינם מקנים הנגשה מלאה לפי דרישות החוק.
  היזהרו מפתרונות נגישות הכוללים תוסף בלבד, לא ניתן להנגיש אתר בצורה מלאה באמצעות תוסף.

 • יכולת בהנגשת אתרים בהתאם לת"י 5568

  אנו בעלי היכולת והניסיון הנדרשים כדי להנגיש אתרים ברמה הגבוהה ביותר בת"י 5568 רמת AA ו AAA. עבודת ההנגשה שלנו מתבצעת בשקיפות מלאה והלקוח מקבל דו"ח מלא על הליקויים שנמצאו באתר.

 • ליווי מקצועי גם לאחר סיום עבודת ההנגשה

  אנו מאמינים בקשר אישי עם הלקוחות שלנו גם לאחר סיום עבודת הנגישות. נשמח לסייע ולענות על שאלות העולות אצלכם בנושאי נגישות גם לאחר סיום עבודת ההנגשה.

 • ידע משפטי מלא בדבר דרישות החוק

  אנו עובדים בליווי משפטי מלא ובקיאים בדרישות הנגישות הקבועות בחוק.